Jag har 3 frågor.
1. Har tänkt o köpa en boost bottle, hur sätter man fast den? Ska man typ koppla in den med bensinslangen?
2. Ska snart byta till 90 munstycke, Var sitter munstycket på en RRX? Borde jag stänga av bensinkranen o dränera resten som finns kvar?(Gäller samma på fråga 1)
3. Mina blinkers är fortfarande lite konstiga, Har nu beställt hem 3 blinkers relä, vars 2 av dom inte funkade/passade. Men har nyligen fått
http://www.twostroke.se/product.asp?pro ... b=0&page=4 Men när ja koppla in blinkersrelät så blinkar min baklampa, display, framlampa o allt annat FÖRUTOM blinkersen.. dom blinkar inte alls. Använder dom här blinkersen ---> http://www.twostroke.se/product.asp?pro ... b=0&page=2 Kan de bero på att ja inte har framblinkers? För när ett av mina orginal-blinkers pajjade så funkade bara den sidan där alla blinkers var hela.
Kom med alla möjliga förslag:D
(Ps. Jag kanske är lite dålig på moppar, Men vafan?:D Frågar man inte, lär man sig inte^^)
EDIT: 1 Fråga till :p, Vad har RRX för orginal Fram&Bak drev?