Hm.. Det lutar åt att nästa uppdatering hamnar i en ny tråd med en så kallad Del 2 av projektet, det verkar vara smidigast och framför allt det mest omtyckta alternativet från er sida, mina läsare.
Har skruvat ner hela moppen bara en gång för ungefär ett år sedan. Sedan dess har den blivit stående med smärre förändringar, som de flesta hamnat som en uppdatering i den här tråden.
Det tar mer tid än man tror faktiskt, och jag hade inte räknat med att tjejen och skolan skulle bli en så stor del av livet, då hade jag gjort något lite mindre av moppen.
Tack så mycket. Ja lampor är något jag verkligen tänkt satsa på. Baklyse, bromsljus, blinkers, hellyse och halvlyse måste ju duga. Dock lite krångligare än förväntat att dra all el själv ska jag säga dig!

Tack för era kommentarer!!
S6 SP 70cc, Dellorto PHBG21, M. Evolution vev, S6 SP Replica, Malossi karbon reeds, S6 3.5g vikter, Polini gula fjädrar, Malossi tryck +35%, NGK Racing tändhatt, S6 filter, Snabbgas, SSP Ädelstål 280.
Kolla in mitt projekt och skriv en kommentar!
http://www.twostrokerider.se/forum/view ... hp?t=53477