Kan inte annat än att hålla med-TeddaN- skrev:dock hatar jag både volvo och saab! jag gillar tyska hästkrafter! BMWDEA!! skrev:aa men dom leker med era f*rbannade volvo!!!
Och dom drar en moppe med tk

Fint de tobbaN, annars hade du ju fått smiskTobbaN skrev:Kan inte annat än att hålla med-TeddaN- skrev:dock hatar jag både volvo och saab! jag gillar tyska hästkrafter! BMWDEA!! skrev:aa men dom leker med era f*rbannade volvo!!!
Och dom drar en moppe med tk
man kan inte "gilla" om man inte är vän med den som lagt ut bilden ? jag kan inte gilla den iaf så tror nog man måste va deKoNG skrev:väjdar till er medlemmar nuskulle ni kunna hjälpa mig att "gilla" detta?:) http://www.facebook.com/photo.php?pid=3 ... 1229204167 Tävlingen går ut på att samla "gilla" med sin bild man har gjort!
Mvh
Så äre, jag fick lägga till han! stödj KoNG´s grymma bild nu!PerSs0n skrev:man kan inte "gilla" om man inte är vän med den som lagt ut bilden ? jag kan inte gilla den iaf så tror nog man måste va deKoNG skrev:väjdar till er medlemmar nuskulle ni kunna hjälpa mig att "gilla" detta?:) http://www.facebook.com/photo.php?pid=3 ... 1229204167 Tävlingen går ut på att samla "gilla" med sin bild man har gjort!
Mvh
Hahahahha, dom är så fulaHonkan skrev:Salem al Fakir ringer: "Keep on walking" "Okej" så stannar man ;ppPPpPPPppp
, Ebba Grön ringer: "Är det varmt?" "Nääe" så är det 800 grader ;PppPppPpp
Fågelturken ringer: "Har du fågel" "Nej", så har man det ;PpPppPPp,
Morsan ringer:Vad gör du? "är med Frodo", så är man med Gandalf ;PP:Ppp;PPp,
Det här var sista gruppen jag gick med i! sen går man med i en till ;P;PP;,
maskinen ringer "vad gör du?" "dansar" så står man still:P:pp;PPPPP;P;P
Någon mer än jag som tycker dom här ":P:pp;PPPPP;P;P"grupperna (bland annat, finns typ 100 000 till) är grymt jävla irriterande men småroliga på något sätt? :
EDIT: ändrat uppfattning - jag hatar dom
http://www.facebook.com/?ref=logo#!/gro ... 441&ref=tsHonkan skrev:Nå mer förslag på roliga grupper?